Wie zijn wij

Hieronder treft u een overzicht van alle fysiotherapeuten en maatschapsleden die werkzaam zijn in onze twee locaties.

op locatie Arnhemseweg op locatie Graanhof op locatie Basic-Fit
Hans Bot
fysiotherapeut, manueel therapeut NAOG – Cyriax, sportfysiothera­peutBIG 69033237504

hans@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

dinsdag, woensdag, vrijdagochtend maandag, donderdag

Hilde Kaman

fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, handfysiotherapeut, haptotherapeut

BIG 29034069604

hilde@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagmiddag v.a. 14:30 uur, dinsdag, woensdagochtend, vrijdag maandagmiddag tot 14:30 uur

Marjolein Bot

fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut, hand- en polsfysiotherapeut

BIG 19063007804

marjolein@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandag, woensdagochtend, donderdagochtend woensdagmiddag, donderdagmiddag, donderdagavond

Seran Nijkamp

fysiotherapeut, manueel therapeut

BIG 19910043304

seran@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagmiddag, donderdagmiddag, vrijdagochtend maandagochtend, woensdag, donderdagochtend, donderdagavond

Lisa van der Meulenfysiotherapeut, manueel therapeut

BIG 89921833004

lisa@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

woensdagmiddag, donderdagmiddag dinsdag,  woensdag, donderdagochtend, vrijdag maandagochtend

Ozan Borlu         

fysiotherapeut

BIG 19923297004

ozan@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

Vrijdag Donderdag

Bente Dekker

fysiotherapeut

BIG 19928357804

bente@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

Vrijdag maandag, donderdag