Wie zijn wij

Hieronder treft u een overzicht van alle fysiotherapeuten en maatschapsleden die werkzaam zijn in onze twee locaties.

op locatie Arnhemseweg op locatie Graanhof op locatie Basic-Fit

Hans Bot

 

Hans Bot            BIG 69033237504

fysiotherapeut, manueel therapeut NAOG – Cyriax, sportfysiothera­peut

hans@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

dinsdag, woensdag, vrijdagochtend maandag, donderdag

 Hilde

Hilde Kaman     BIG 29034069604

fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, handfysiotherapeut, haptotherapeut

hilde@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagochtend maandagmiddag v.a. 14:30 uur, dinsdag, woensdagochtend, vrijdag maandagmiddag – 14:30 uur, donderdagochtend

Marjolein Bot

 

Marjolein Bot      BIG 19063007804

fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut, hand- en polsfysiotherapeut

marjolein@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandag, woensdagochtend, donderdagochtend woensdagmiddag, donderdagmiddag, donderdagavond

Seran Nijkamp

 

 

Seran Nijkamp      BIG 19910043304

fysiotherapeut, manueel therapeut

seran@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagmiddag, donderdagmiddag maandagochtend, woensdag, donderdagochtend, donderdagavond dinsdagochtend

 

Lisa van der Meulen    BIG 89921833004

fysiotherapeut, manueel therapeut i.o.

lisa@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

 

woensdagmiddag, donderdagmiddag dinsdag,  woensdagavond, donderdagochtend, vrijdag woensdagochtend


Fatih Kamali
      BIG 19923297004

fysiotherapeut, manueel therapeut i.o.

fatih@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagavond, woensdag donderdagmiddag, vrijdag