Wie zijn wij

Hieronder treft u een overzicht van alle fysiotherapeuten en maatschapsleden die werkzaam zijn in onze drie locaties.

op locatie Aluminiumweg op locatie Graanhof op locatie Basic-Fit

Hilde KamanHilde Kaman

fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, handfysiotherapeut, haptotherapeut, hart-vaat-longtherapeut

BIG 29034069604

hilde@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandag, dinsdag, woensdagochtend, vrijdag

Marjolein Bot

fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut, handfysiotherapeut, littekenbehandeling

BIG 19063007804

marjolein@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandag, woensdagochtend, donderdagochtend woensdagmiddag, donderdagmiddag, donderdagavond

Lisa van der MeulenLisa van der Meulen

fysiotherapeut, manueel therapeut

BIG 89921833004

lisa@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

donderdagmiddag dinsdag,  woensdag, donderdagochtend, vrijdag maandagochtend

Seran NijkampSeran Nijkamp

fysiotherapeut, manueel therapeut, dry needling, hardloopanalyse

BIG 19910043304

seran@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagmiddag, donderdagmiddag, vrijdagochtend maandagochtend, woensdag, donderdagochtend, donderdagavond

Bente DekkerBente Dekker

fysiotherapeut

BIG 19928357804

bente@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

Vrijdag maandag, donderdagochtend  donderdagmiddag

Sebastiaan HofSebastiaan Hof

fysiotherapeut

sebastiaan@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

dinsdag, donderdagochtend donderdagmiddag, vrijdag woensdag