Wie zijn wij

Hieronder treft u een overzicht van alle fysiotherapeuten die werkzaam zijn in onze twee locaties.

op locatie Arnhemseweg op locatie Graanhof

Hans Bot

 

Hans Bot

fysiotherapeut, manueel therapeut NAOG – Cyriax, sportfysiothera­peut

hans@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

dinsdag, woensdag, vrijdagochtend maandag, donderdag

Annet Bot-Crucq

 

Annet Bot

fysiotherapeut

annet@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

dinsdag t/m donderdag vrijdagochtend

 Hilde

Hilde Kaman

fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, handfysiotherapeut, haptotherapeut

hilde@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagochtend maandagmiddag, dinsdag, woensdagochtend, vrijdag

Marjolein Bot

 

Marjolein Bot

fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut, hand- en polsfysiotherapeut

marjolein@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagochtend, woensdagochtend, donderdagochtend maandagmiddag, woensdagmiddag, donderdagmiddag

Seran Nijkamp

 

 

Seran Nijkamp

fysiotherapeut, manueel therapeut

seran@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

maandagmiddag, dinsdag, donderdag maandagochtend, woensdag

 

Lisa van der Meulen

fysiotherapeut, manueel therapeut i.o.

lisa@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

 

maandag, woensdag, donderdagmiddag dinsdag, donderdagochtend, vrijdag


Fatih Kamali

fysiotherapeut, manueel therapeut i.o.

fatih@fysiotherapieapeldoornzuid.nl

vrijdag maandagavond, woensdag